Faaliyet Alanları

CPU , yapıların başta dış kabukları olmak üzere birçok detayında kullanılan mimari alüminyum sistemlere tasarım ve uygulama çözümleri sunmaktadır.

Giydirme cephe ve farklı açılım istekleri başta olmak üzere, birçok kompleks uygulama mimari beklentiler ve yapı performansına paralel olarak şekillendirilmektedir.

Konut ve ticari yapılarda alüminyum ürün kullanımının artması, beraberinde optimum kaynak kullanımına sahip sistem çözümlerini zorunlu kılar. Maksimum kalite, işlevsellik ve uzun ömürlü ürünler yapıya değer katar. CPU, müşterilerinin beğenisine sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi ile farklı isteklere farklı çözümler sunar.

Yüksek performanslı cephe ve doğrama sistemleri, güneş enerjisi kontrolü, farklı formdaki skylight tasarımlar, modüler bölme sistemler, saldırıya dayanımlı cephe ve doğramalar, yangına dayanımlı sistemler, kış bahçeleri, soğuk cephe kaplama sistemleri, otomatik panjur ve giriş kapıları gibi farklı isteklere üst düzey projelendirme ve uygulama hizmeti ile cevap vermektedir.